Tülin Şahin'in boşanma nedeni ortaya çıktı!

0
61

Son günlerin en çok konuşulan konularından biri olan Tülin Şahin-Mehmet Özer çiftinin boşanma kararının ardındaki gerçek anlaşıldı.

2005’te dünyaevine giren ünlü çiftin alkol nedeniyle boşandığı öne sürülüyor.. Özellikle bu konu üzerine konuşmaktan kaçınan ve hiçbir açıklama yapmayan ünlü mankenin, yakın çevresine dert yandığı ve Mehmet Özer’i alkol bağımlılığından kurtarmak için çok çabaladığını ancak sonuçta boşanmak zorunda kaldığını söylediği belirtiliyor.

Mehmet Özer’i alkol bağımlılığından kurtarmak için çocuk sahibi olmaya da çabalayan ünlü manken, üç defa tedavi gördüğü halde anne olmayı da başaramadı. Son olarak kocasının aşırı alkolle sokaklarda zor durumu düşmesi, Tülin Şahin için bardağı taşıran son damla oldu. Özer’in alkol bağımlılığı sadece yakın çevresi tarafından bilinmiyor. Aynı zamanda evlerinin bulunduğu apartmanda da aşırı alkollü olarak sorunlar çıkaran Mehmet Özer, karakolluk olmaktan da, hatırı sayılır isimlerin araya girmesiyle kurtulmuş. Yine yakın çevresine dert yanan Tülin Şahin; “Hiçbir koşulda onu ikna edemedim ve boşanmaktan başka çare de bulamadığım” dediği belirtiliyor. Mehmet Özer, boşandıktan sonra yaptığı açıklamalarda, ilişkilerinin son bulma nedenini ‘yorgunluk’ olarak açıklamıştı.

Özer, “Tülin hayata çok iş odaklı bakar, kontrol tutkunu. Her şeyi çok fazla ciddiye alır. Ben öyle değilim, daha keyif adamıyım. Arkadaşlarım var, sosyal olmayı seviyorum. Aramızdaki temel fark buydu.” ifadeleriyle aralarındaki sorunu özetlemişti.

Kaynak: Gecce

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here