Survivor Sabriye o ismi duyunca sinirlendi!

0
83

Survivor 2017 yarışmasında Ünlüler takımında yarışan Sabriye Şengül, gelecek planlarını açıkladı.

Survivor Sabriye, TV8’de yayınlanan yayınlanan “Magazin 8″in sorularını yanıtladı.

Survivor’da yapılan Türk-Yunan maçında Yunan Survivor yarışmacısı Konstantinos ile arasındaki yakınlaşma sonrası Sabriye çok konuşulmuştu. Artık onun ile adının anılmasını istemeyen Sabriye, Konstantinos adını duyunca sinirlerine hakim olamadı. Sabriye, “O mevzuyu kapatalım. Bunun yüzünden kısmetlerim kapandı.” dedi.

Antrenmanlarının ne zaman başlayacağına dair de açıklamada bulunan Sabriye, “İyi bir dövüşçüyüm. Allah için iyi dövüyorum. İyi dayak atıyorum. Antrenmanlarımın programını yapacağız. Ekim ayında benim Amerika’da bir maçım var. Çok önemli bir maç. Çok iyi hazırlanmam gerekiyor. Temmuz’un ortasında hazırlıklara başlayacağım. İşimi çok özledim. Boks yapmak istiyorum. Dövüşmek, antrenman yapmak, yumruk atmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

Survivor’ın finaliyle ilgili de konuşan Sabriye, adadaki en yakın dostu Adem Kılıççı’nın şampiyon olamamasına üzüldüğünü belirterek “Adem kazanamadı. Çok üzüldüm. Adem zaten benim kardeşim gibi. Çok severim. Onu söyleyeyim. Ogeday’ın kazanmasına, biraz da iyi oldu. Onun nasibi idi. Çocuk hak etti de biraz” diye konuştu.

Tatil planını hakkında da açıklama yapan Sabriye, “Tatili Trabzon’da yapmak istiyorum. Köyde vakit geçireceğim yaz tatilinde” dedi.

Kaynak: Gecce

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here