SON DAKİKA Hababam Sınıfının “GÜDÜK NECMİ’si” Halit Akçatepe ÖLDÜ mü?

0
22823

Halit Akçatepe, Güdük Necmi, Halit Akçatepe son durum, Hababam sınıfı güdük, Halit akçatepe öldümü


Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncularından Halit Akçetepe geçirdiği rahatsızlıklar sonucunda hastaneye kaldırıldı ve Halit Akçatepe hakkında acı bir şekilde ÖLDÜ haberleri çıkmaya başladı.Halit Akçatepe dış Usta oyuncu Halit Akçatepe için ortaya atılan öldü haberi yalandır. Halit Akçatepe geçirdiği rahatsızlıklar sonucunda Gülhane Askeri Tıp Akademisinde (GATA) yatmaktadır. Hababam sınıfının unutulmaz oyuncusu (Güdük Necmi) Halit Akçatepe vücudunun sağ kısmını felç olduğundan dolayı kullanamıyor.

Yeşilçam’ın 100. Yılı nedeniyle düzenlenen etkinliğe Halit Akçatepe gibi başarılı bir oyuncunun, Türk sinemasına yıllarını vermiş bir oyuncunun davet edilmemesi hepimizi çok derinden üzmüştür. Halit Akçatepe için Allahu Teala’dan şifa diliyor geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 


Bizleri takip etmek ve haberlerimizi beğenip paylaşmak için aşağıda ki butonları kullanınız.  Haber hakkında yorum yapınız. Kimin yorumu doğru çıkar ve beğenirsek hedefmagazin.com ‘da ücretli olarak site yazarlığı vereceğiz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here