Serenay Sarıkaya klipte rol aldı!

0
49

Geçtiğimiz gecce yayınlanan ve kısa sürede milyonlar tarafından izlenen dizide kendini oynayan Deha Bilimlier, rol gereği Tanrım şarkısına Serenay Sarıkaya ile klip çekti. Serenay Sarıkaya’nın canlandırdığı Duru karakterinin tüm güzelliğiyle yer aldığı sahne sosyal medyada sıkça paylaşılıyor.

“Tanrım” şarkısı ile son haftalarda sosyal medyada fenomen olan Deha Bilimlier, başladığı günden itibaren dizi sektörüne yeni bir soluk kazandıran dizi Fi dizisinin yeni bölümünde oynadı.

Başrollerini Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç ve Büşra Develi’nin paylaştığı Fi dizisinin 8 ‘nci bölümüne konuk olan Deha Bilimlier rol icabı Serenay Sarıkaya ile bir klip çekti.

Deha Bilimlier ‘in söylediği şarkıyı çok beğenen Serenay Sarıkaya’nın etkileyici dansı bölümün en dikkat çeken sahnelerinden oldu.

Sosyal medyada kısa sürede çokça paylaşım alan sahne, diziyi izlemeyenler tarafından Serenay Sarıkaya’nın gerçekte de Deha Bilimlier’in “Tanrım” klibinde oynadığı şeklinde yorumlandı. Sahnelerin Fi dizisine ait olduğu sonradan anlaşıldı.
Kaynak: Gecce

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here