Seda Sayan Zuhal Topal olayında Flaş Açıklama

0
1914

Seda Sayan, erkan çelik, zuhal topal, seda sayan zuhal topal, seda sayan zuhal topal kavgası, evlendirme programında büyük idda


Zuhal Topalın sunuculuğunu yaptığı Evlendirme Programında geçtiğimiz aylarda gerçekleşen “Şehitler ile ilgili” protesto olayının gerçek yüzü ortaya çıktı.

Hedef Magazin Seda Sayan Zuhal TopalÜlkemizi hüzne boğan şehit haberleri alınırken kanallarda yayınlanan izdivaç programlarından biri olan Zuhal Topal’la da bir adayın mikrofonu alıp sunucu Zuhal Topala yönelik“Ülkemizde Şehit Haberleri Alınırken Program Sunmanız Doğru mu?” diye suçlayıcı itam da bulunması Zuhal Topalı sinirlendirdi ardından Topal ertesi gün gelen tepkiler yüzünden yayına ağlayarak çıkıp “Beni kimse vatan hainliği ile suçlayamaz” sözlerinde bulunmuştu.

Bu protestoyu yapan programda izdivaç adayı olan Zekeriya Atak isimli kişinin youtube kanalından video atıp “Bana bunları Seda Sayan ve eşi Erkan Çeliğin 4.000 Tl para karşılığında yaptırdığını. Orayı biraz karıştır Reytingleri düşsün bizimki artsın.” diye sözlerde bulunduğunu dile getirdiği kaydı sosyal medyada paylaşmış Tüm okları Seda Sayana çevirmişti.

Seda Sayan bu duruma karşılık, “Adaletin Önünde Boynum Kıldan İncedir. Yargılanacak bir durum var ise Mahkeme günü gerçeklerle yüzleşiriz” dedi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here