Nur Bozar neden elendi?

0
9628

Nur bozar, Nur bozar elendiNur bozar neden elendi, Nur bozar son durum, bu tarz benim kim elendi


Show TV’de çıkan ve ilgiyle izlenen Bu Tarz Benim programında yarışan Nur Bozar bilerek elendi.
Nur Bozar Neden ElendiBu tarz benim programında en çok konuşulan ve takip edilen isimlerden olan Nur Bozar nostalji konseptine aykırı kıyafet giyerek jüri üyelerini şaşırttı.  Jüri üyelerinden konuk olan Nihat Doğan Nur Bozar’ı çok ağır bir dille eleştirerek sıfır puan verdi. Nur bozar konuyla ilgili olarak; “Eksiz bir kombinle çıktım. Bu şekilde çıktım. Bu gece için çok iddialı olmak istemedim. Düşük puan almak için çok uğraştım. Çünkü, artık yarışmacı olarak devam etmeyi istemiyorum. Düşük puan almam gerekiyordu. Onun için çalıştım. Başarısız olmak için çaba gösterdim. 7 haftadır sürekli kendimi savunmanın derdindeyim. Güçlü psikolojide kalma derdindeyim. Kendimi çok savunmasız, kötü hissettim. Artık yarışmada kalmak istemiyorum. En çok zor günleri yaşayan bir yarışmacı olarak tam da istediğim bu. Kimseye kırılmıyorum diye açıklama yaptı.

Yarışmacı hakkında çıkan iddialara göre Nur Bozar’ın bir dizide oynayacağı ve program sunacağı için Bu Tarz Benim’e veda ettiği söyleniyor.


Bizleri takip etmek ve haberlerimizi beğenip paylaşmak için aşağıda ki butonları kullanınız.  Haber hakkında yorum yapınız. Kimin yorumu doğru çıkar ve beğenirsek hedefmagazin.com ‘da ücretli olarak site yazarlığı vereceğiz. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here