Nazlı Çelik'i yıkan haber!

0
41

Star TV’nin ünlü haber spikeri Nazlı Çelik, sosyal medya hesabından yayınlandığı bir mesaj ile aldığı acı haberi paylaştı.

Dün akşam saatlerinde Şırnak’ta askeri helikopterde şehit düşen 13 askerimizden birisi Yarbay Songül Yakut’tu. Nazlı Çelik, bir süre önce haber için o bölgeye gitmiş, orada çekimler yapmışlardı. O çekimlerde Nazlı Çelik, Yarbay Songül Yakut’u da ziyaret etmiş, onunla konuşmuş ve fotoğraf çektirmişti.

Sosyal medya hesabı Instagram’dan Şehit Yarbay Songül Yakut ile bir fotoğrafını paylaşan Nazlı Çelik, paylaşımının altına şu notu düştü:

“Türkiye’nin ilk kadın ilçe jandarma komutanı Şehit Yarbay Songül Yakut. Acılar tarifsiz. Dün yan yana oturup memleket sevdasını konuşuyorsun, dertlerinde kayboluyorsun. Bugün şehit haberini alıyorsun. Onlar ki bu ülkenin görünmez kahramanları, gittiler mi aramızdan yine sessizce! 13 şehidimizin ruhları şad olsun..”

Yine düşen helikopterde şehit olan bir başka isim de Tümgeneral Aydoğan Aydın’dı. Nazlı Çelik, Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın ile de birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı:

“Kahraman birliğin efsane komutanı Tümgeneral Aydoğan Aydın. Bu vatan size minnettar.. Ruhunuz şad olsun.”

Şehit Yarbay Songül Yakut, FETÖ kumpasıyla mesleğine veda etmek zorunda kalmış, ancak daha sonra hakkını arayarak görevine geri dönmüştü.
Kaynak: Gecce

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here