Münevver’in katili CEM Garipoğlu İNTİHAR etti!

0
9531

Cem garipoğlu, cem garipoğlu intihar etti, cem garipoğlu kaçırıldı, cem garipoğlu neden intihar etti, cem garipoğlu son durum, cem garipoğlu yaşıyor, Münevver karabulut

Münevver Karabulut’u insanlığa sığmayan bir şekilde öldüren Cem Garipoğlu intihar etti.

Cem Garipoğlu İntihar Etti 17 yaşında ki Münevver Karabulut‘un başını keserek aşağılık bir şekilde öldüren Cem Garipoğlu 24 yıl hapis alarak Silivri’de 5 No’lu L Tipi Kapalı Cezaevi‘ne götürüldü.

Son dakika gelen bilgilere göre Cem Garipoğlu tek kişilik kaldığı oda’da kendini asarak intihar etti. Kendini asması için gerekli araç gereçleri nereden temin ettiği ise şüpheli bir durum. Her ne kadar iddia böyleyse yine de insanların aklına acaba kaçırıldı mı? Sorusu gelmektedir.

Cem Garipoğlu, Münevver Karabulut‘u acımasız bir şekilde öldürdükten sonra kaçmış ve tam 197  gün sonra 17 eylül 2009 tarihinde gelip teslim olmuştu.

Bugün saat 13:40 gibi cezaevinden Cem Garipoğlu’nun cenazesi çıkarıldı ama cenaze aracının yakınlarında Cem Garipoğlu‘nun akrabalarından kimsenin olmaması dikkatleri çekti.

Cem Garipoğlu cenaze aracı

Bizleri takip etmek ve haberlerimizi beğenip paylaşmak için aşağıda ki butonları kullanınız.  Haber hakkında yorum yapınız. Kimin yorumu doğru çıkar ve beğenirsek Hedef Magazin’de ücretli olarak site yazarlığı vereceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here