Meryem Uzerli yine Kazandı!

0
1794

Meryem Uzerli, meryem uzerli elidor, meryem uzerli reklam, meryem uzerli dizi, meryem uzerli film, meryem uzerli elçin sangu


Tatlı Türkçe aksanıyla ve sempatik tavırlarıyla Türkiye de fazlasıyla sevilen oyuncu Meryem Uzerli yakın zamanda Elidor reklamını Elçin Sangu ya kaptırmıştı.

Meryem-Uzerli-Foto-9.psdBeyaz Showda konuk olan Meryem Uzerli‘ye Sunucu Beyazıt Öztürkün Elidor reklamını da kaptırdın şimdi ne yapacaksın? sorusuna bir anlık bozulduktan sonra  toparlayıp, ‘Reklam benden alındığı için çok mutluyum. Hayat bu. Biri geliyor, biri gidiyor. Ben de şampuanımı paylaşmaktan dolayı mutluyum.’ diyerek cevap vermişti.

3 yıl aradan sonra ekranlara dönüş yaptığı ‘Gecenin Kraliçesi’ dizisi yayından kaldırılan daha sonrasında Ozan Güven’le oynadığı ‘Annemin Yarası’ filmi düşük gişe yapan Uzerli’nin yüzü reklamdan yana güldü. Elidor reklamını kaptıran oyuncu Meryem Uzerli’de Tolga Çeviğin oynamış olduğu Boyner Hopi kartın yeni yüzü oldu. 1 yıllık anlaşma yapan oyuncu Meryem Uzerli reklam filminden tam 2 Milyon Lira kazanç elde edecek.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here