Kurt Seyit ve Şura için SON Çırpınışlar

0
9159

Kurt Seyit ve Şura, Kurt seyit ve şura bitiyor, kurt seyit ve şura fahriye evcen, kurt seyit ve şura son durum, Kurt seyit ve şura neden bitiyor

Büyük bir bütçe ile iddialı bir şekilde TV dünyasına giriş yapan Kurt Seyit ve Şura için bir türlü işler yolunda gitmiyor.

Kurt Seyit ve Şura son durum Kurt Seyit ve Şura dizisi büyük bir heyecan ile çekimlerine Rusya‘da başladı ama ilk günden beri beklenen reyting gelemeyince çekimleri İstanbul’da yapmaya karar verdiler.

Dizi ekibi bir türlü reyting canavarından kurtulamayınca çareyi oyuncu transfer etmek için kullandı. Kurt Seyit ve Şura dizisine Fahriye Evcen transfer edildi.

Kurt Seyit ve Şura için yine reyting sonuçları değişmeyince çareyi yeni bir oyuncu ve senaryo değişikliğinde buldular. Gelecek bölüm Farah Zeynep Abdullah için Fransız sevgili eşlik edecek. Fransız görünümlü bir Türk oyuncu ayarlandı ve çekimler için bekleniyor.

Bizleri takip etmek ve haberlerimizi beğenip paylaşmak için aşağıda ki butonları kullanınız.  Haber hakkında yorum yapınız. Kimin yorumu doğru çıkar ve beğenirsek Hedef Magazin’de ücretli olarak site yazarlığı vereceğiz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here