Kıvanç Tatlıtuğ şok açıklama “Oyunculuğu Bırakacağım”

0
9872

Başak dizer, Kıvanç Tatlıtuğ, Kıvanç tatlıtuğ başak dizer, Kıvanç Tatlıtuğ neden oyunculuğu bırakıyor, Kıvanç Tatlıtuğ oyunculuğumu bırakacak, Kıvanç Tatlıtuğ sevgilisi, Kıvanç Tatlıtuğ son durum

Yakışıklı oyuncumuz Kıvanç Tatlıtuğ hakkında söylenenlere çok iddialı cevap verdi.

Kıvanç Tatlıtuğ sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ için yaptığı tatili ve harcamaları değerlendiren takipçileri tatil için 50 bin TL verdi yönünde ki iddialara Kıvanç Tatlıtuğ Twitter hesabı üzerinden şu yanıtı verdi;

 

 “Geçen hafta” yani bayram tatilinde,50 bin liraya 5 günlük tatil yaptığımı, iki gece yediğim yemeğe 10 bin lira ödediğimi, arka arkaya şampanyalar patlattığımı söyleyerek, güzel memleketimin içimi parçalayan şu karışık döneminde, beni sağduyudan yoksun, vurdumduymaz bir insan gibi göstermeye çalışıyorlar.

Unutma sakın! Ben bu güzel ülkenin vatandaşıyım…Benim ” geçen hafta” yani bayram tatilinde nerede kaldığım belli, ne yaptığım belli, ve ne kadar fatura ödediğim de belli..
Ayıptır…Günahtır…

Eger geçen hafta ismi geçen otelde kaldıysam, o faturayı ödediysem,iki gece yemeğe o parayı verdiysem ben şu anda yaptığım mesleği bırakacağım…”


Kıvanç Tatlıtuğ ve Sevgilisi Başak Dizer;
Kıvanç Tatlıtuğ sevgilisi Başak dizer

 Bizleri takip etmek ve haberlerimizi beğenip paylaşmak için aşağıda ki butonları kullanınız.  Haber hakkında yorum yapınız. Kimin yorumu doğru çıkar ve beğenirsek Hedef Magazin’de ücretli olarak site yazarlığı vereceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here