Kerem Bürsin’den Serenay Sarıkaya için Sevişme izni!

0
1909

Kerem Bürsin, serenay sarıkaya, kerem bürsin serenay sarıkaya ilişkisi, kerem bürsin serenay sarıkaya film, kerem bürsin son durum, serenay sarıkaya sevişme


Kerem Bürsin karizması ve sempatikliği ile Serenay Sarıkaya ise güzelliği ile hafızalarımıza işleyen iki başarılı oyuncu için günlerce konuşulacak bir gerçek itiraf edildi.

kerem bursinMavi markasının reklam filminde rol arkadaşlığıyla başlayan bu serüven bir anda aşka dönüşüvermiş ve ilişkilerini saklamadan açıkça dile getirmiş  hatta beraber Amerika’ya uzun bir tatile gitmişlerdi Amerika tatilinde Kerem Bürsinin Serenay Sarıkaya’nın annesi ile tanıştığı haberleri de gündeme gelmişti.

Önceki gün Etilerde bir spor salonuna girerken görüntülenen Kerem Bürsin Serenay Sarıkaya ile yurda döndükleri sinyalini verdi. Uzun soluklu Amerika tatilinden sonra gazetecilere Serenay Sarıkaya’ya sevişme yasağı koyduğu iddialarını gülerek “İkimizde Profesyoneliz böyle bir şeye karışmam söz konusu değil ikimizde işimizi gerektiği şekilde yapacağız.” cevabını verdi.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here