Kemal Sunal 70. Doğum günü BİLİNMEYENLER

0
9658

Kemal sunal, Kemal sunal doğum günü, Kemal sunal 70. yaşı, Kemal sunal ne zaman doğdu, Kemal sunal google

Herkesin severek izlediği yıllar geçtikçe daha da değerlenen filmlerin başrol oyuncusu Kemal Sunal’ın 70. doğum günü 11 kasıma anlam kattı.
Kemal Sunal hayatı boyunca bizlere örnek olabilecek insanların başında gelmektedir. Kemal Sunal’ın aile yapısı çektiği filmler hepsi bize ders olmalıdır. Çekilen Kemal Sunal filmlerinin günümüze kadar hiç değer kaybetmeden gelmesinin en büyük nedeni geleceği görerek toplumsal konuları filmlerde bizlere çok iyi yansıtmasıdır.

Doğum tarihi 11.11.1944 olan ünlü oyuncu Kemal Sunal‘ın aramızdan ayrılması sevenlerini özellikle ailesini çok derinden etkilemişti. 14 yıl süren ayrılık Kemal Sunal’a olan özlemi çok daha fazla artırmıştır. Kemal Sunal’ın 70. yaş gününe özel eşi Gül Sunal’ın yazdığı kitap herkesin ilgisini çekmiştir. Gül Sunal’ın yazdığı “Kemal, hadi gel bir kahve içelim…” adlı kitabını Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal instagram hesabından şunları söyleyerek dile getirdi.

“Babam çok özledim seni. bu yıl annem sana 70.yaş hediyesi olarak bu kitabı yazdı. o kadar içten anlatmışki, bize olan hasretimi bu kitapla dayanılır hale getiriyorum. sen herşeyin en güzelini hakediyosun melek babam…
#iyikidoğdunKemalSunal yaşadıklarımızı anlatacak, hem güldürüp hem gözlerinizi dolduracak size bizim Kemal’i yaşatacak, beki de hiç hissetmediğiniz tertemiz, hiç bitmeyen eksilmeyen, masal gibi bir aşka şahitlik yaptıracak bu kitap #KEMALHadiGelBiKahveİçelim”

Kemal Sunal Ali sunal instagram
Bizleri takip etmek ve haberlerimizi beğenip paylaşmak için aşağıda ki butonları kullanınız.  Haber hakkında yorum yapınız. Kimin yorumu doğru çıkar ve beğenirsek hedefmagazin.com ‘da ücretli olarak site yazarlığı vereceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here