Hedef Magazin özür diliyor

0
9109

Öncelikle siz değerli okuyuculara, bizleri takip edenlere teşekkürlerimizi sunarız.
20.09.2014 tarihinde yayın hayatına giren Hedef Magazin en özgün en gerçekçi ve en doğru haberleri sizlere sunmak için bütün zorlukları göze almaktadır. Hedef Magazin olarak 05.11.2014-07.11.2014 tarihleri arasında haber girilmeme aksamasından dolayı hepinizden özür dileriz.

Hedef Magazin hızla büyümektedir her gün binlerce insan tarafından siteye giriş yapılarak haberler okunmaktadır daha büyük olabilmek, sizlere daha iyi daha kaliteli hizmet sunabilmek için 05.11.2014-07.11.2014 tarihleri arasında kamera arkası çalışan, Acun medya’da görev yapan insanlardan bir ekip oluşturduk. Ekip olarak görevlerin dağıtılması, çalışma planının çizilmesi nedeniyle 2 gün sizlere hizmet veremedik. Bundan sonra her gün kesintisiz olarak Dizi magazin, Moda, Röportaj, Spor, Kim kimdir, Oyuncu Magazin haberlerini sitemizden takip edebilir dizilerin en son bölümlerini, fragmanlarını izleyebilirsiniz.

Hedef Magazin olarak sizlere kim olduğumuzu anlatan Misyon ve Vizyon kısımlarını oluşturduk, sitenin en altına inerek oradan Misyonumuzu, Vizyonumuzu okuyabilir iletişim butonuna basarak bizlere ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here