Gamze Özçelik bir anda Panikledi!

0
10025

Arka sokaklar zeynep, Gamze özçelik, Gamze özçelik neden panikledi, Gamze özçelik son durum, Gamze özçelik Uğur pektaş, Gamze özçelik yeni dizi

Arka sokaklar‘ın başarılı oyuncusu Gamze Özçelik geçtiğimiz günlerde diziyi bırakmış yeni sezonda olmayacağını duyurmuştu.

Gamze özçelik Nişantaşı  Gamze özçelik Arka sokaklar dizisinden, Fatih dizisinde oynayacağı için mi ayrıldı soruları devam ederken her ne kadar iyi veya kötü yaptığı bilinmiyor.

Güzel oyuncumuz Gamze Özçelik bilindiği gibi gece hayatına uzak ve soru sorulmaya kapalı biri olduğu için sorular hep soru işaretleri ile kalmıştır. Gamze özçelik Nişantaşı‘nda kendine özgün kıyafeti ile gezerken bir anda kameraları karşısında görünce panikledi. 

Bir çocuk annesi olan Gamze Özçelik kameraları görünce “Vallahi görmezsiniz sanmıştım ama bir anda karşıma çıkınca korktum” dedi.

Gamze hanım yeni projeler için açık olduğunu da duyurdu.

Bizleri takip etmek ve haberlerimizi beğenip paylaşmak için aşağıda ki butonları kullanınız.  Haber hakkında yorum yapınız. Kimin yorumu doğru çıkar ve beğenirsek Hedef Magazin’de ücretli olarak site yazarlığı vereceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here