Fenerbahçe uçağı havada “dehşet”

0
9155

fenerbahçe, fenerbahçe kafilesi, fenerbahçe kafilesi ne tehlike, fenerbahçe korku dolu anlar, fenerbahçe son durum, fenerbahçe uçak

Fenerbahçe kafilesi hava da korku dolu anlar yaşadı.
fenerbahçe-romadaManisa’da oynanacak maç için THY‘dan özel uçağa binen yolcular 15 dakika sonra havada büyük dehşet yaşadı. Sabiha Gökçen‘den uçağa binen futbolcular fırtınaya yakalanınca çığlıklar atmaya başladılar dualar ettiler.

Konuyla ilgili olarak Mehmet Topuz ve Bekir İrtegün “Elbette çok korktuk ve dua ettik. Hepimiz emanet bir can taşıyoruz. Önce yüce Allah’a emanetiz. Dualarımızı ettik ve çok şükür sağ salim indik ‘dediler. Yaklaşık 10 dakika kadar çok şiddetli sarsıntı yaşayan futbolcular “Bu güne kadar en çok korkutan hava yolu seyahatimiz bu oldu. Yaklaşık 5 yıl önce de Ankara’dan dönerken çok korkmuştuk ama bu kaz yaşadığımız korku o seyahati çok geride bıraktı. Çok şükür ki daha sonra İzmir’e inişimiz rahat oldu” dediler.

İzmir‘e inen uçakta korkulan olmadı hemen ardından çok şiddetli yağmur başladı. Oynanan oyunda gerek kötü hava koşullarından olsa seyirci neredeyse yok denecek kadar azdı.

Bizleri takip etmek ve haberlerimizi beğenip paylaşmak için aşağıda ki butonları kullanınız. Haber hakkında yorum yapınız. Kimin yorumu doğru çıkar ve beğenirsek Hedef Magazin’de ücretli olarak site yazarlığı vereceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here