Emrah Hamburger yedi bakın ne kadar kazandı?

1
10116

Emrah, Emrah son durum, Emrah hamburgerEmrah reklam, Emrah reklam ücreti, Emrah yeni reklam

Ekranların yeni reklam yüzü olan Emrah Hamburger yiyerek karşımıza çıktı. 
Emrah çektiği yeni reklamda çocukluğunda oynadığı filmlerde ki “Acıların çocuğu” karakteri ile çıktı. Bir hamburger firması tarafından reklamda oynatılan Emrah yeni acılı tavuk klasik ürününü tanıtarak “Benim acım bana yeter” diyerek tam 350.000 TL para aldı.


Emrah yeni reklam

Bizleri takip etmek ve haberlerimizi beğenip paylaşmak için aşağıda ki butonları kullanınız.  Haber hakkında yorum yapınız. Kimin yorumu doğru çıkar ve beğenirsek hedefmagazin.com ‘da ücretli olarak site yazarlığı vereceğiz.

1 Yorum

  1. Bu adamı hiç sevmiyorum. Bu oğlu ile ilgili dava sonrası özellikle bir nebze daha antipatik gelmeye başladı bana. Hele hele hakkında çıkan dedikoduları saymıyorum bile. Ama işte para parayı çeker hesabı adam saçma sapan bir reklama çıkarak paraları cukka etti gene. İşin garip tarafı Emrah bakışı denilen şeyi yapamayan bir Emrah vardı reklamda. Ondan daha iyi bunu yapan adamlar var emin olun. Kendi sitemde bu reklamı en kısa zamanda inceleyip puan vereceğim. Şimdiden antipatikliği sebebi ile düşük puan alacağını söyleyebilirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here