Ebru Yaşar: Evlenme teklifi almadım

0
53

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, işadamı eşi Necat Gülseven ile ilgili ilginç bir itirafta bulundu. Hürriyet Gazetesi’nden Cengiz Semercioğlu’na bir röportaj veren Ebru Yaşar, evlenme teklifi almadığı itirafında bulundu. İşte o röportajdaki o kısım:

◊ Eşin Necat Gülseven’le nasıl tanıştınız?
– Arkadaş ortamında. Aslında o ortamda birbirimizden hiç elektrik almadık. Ne ben ona o gözle baktım ne de o bana. Birkaç ay sonra tekrar denk geldik. Bende çok efendi, iyi biri olduğu izlenimi bıraktı. Ben iyi ve efendi insanı çok severim. Sonra dikkatimi çekmeye başladı. Hatta o kadar uzun ve güzel kirpikleri var ki, “Ne güzel kirpikleri var” dedim içimden. Ama o, kaba tabirle “atlamadı”. Böyle olunca daha çok beğendim. Doğum günümde bana mesaj attı. Sonra birkaç kez dışarı çıktık ve ilişkimiz başladı. 6 ay flört ettik, sonra da evlendik.

◊ Peki, evlenme teklifi?
– Evlenme teklifi almadım. Aslında çok romantiktir ama bunu nasıl atladı bilmiyorum. Kalbimizde birbirimizi nikâhladık ve “Evlenelim” dedik. Ben ilişkimiz ortaya çıkmasın diye bir süre direndim. Bir gün alışveriş merkezinde gazetecileri gördüm, “Ayrı kapılardan çıkalım” dedim. O da buna sinirlendi. Sonra da evlilik süreci hızlandı.

Kaynak: hurriyet.com.tr
Kaynak: Gecce

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here