Binnaz şarkıcısı Ciguli ÖLDÜ

0
11162

Ciguli öldü, Ciguli binnaz, Ciguli neden öldü, Ciguli öldü mü, Ciguli cenaze

Herkesin hatırladığı Ciguli hayatını kaybetti.
Ciguli öldü  Bir zamanlar Binnaz şarkısıyla herkesi kendine hayran ettiren Ciguli 1957 Bulgaristan doğumludur.

Bulgaristan‘ın Sofya şehrinde yaşayan Ciguli kalp sorunu nedeniyle kaldırıldığı hastanede ciğerlerinde ki sorun nedeniyle aldığı narkozun etkisinden çıkamadan aramızdan ayrıldı.

Ciguli’nin cenazesi Bulgaristan’ın Haskova şehrinde toprağa verilecektir.

Ciguli‘nin öldüğünü sosyal medya da Onur Akay şunları ifade ederek yazmıştı;
“Sosyal medyada daha önce 3 kez Ciguli’yi öldürdükleri için önce inanmadım! 3 ayrı menajerden aldığım haber ne yazık ki doğru. Ciguli dün saat 21.00 sularında yaşama veda etmiş. Sofya’daki bir hastanede ameliyata alınmış ancak, ciğerlerinde yaşanan sorun nedeniyle aldığı narkozdan uyanamayarak yaşamını kaybetmiş. Kederli ailesinin başı sağolsun. Ciguli’nin cenazesi, Bulgaristan’ın Haskova şehrinde toprağa verilecek.” 

Ciguli‘yi herkes tarafından tanınmış hale getiren 1990’lı yılların Binnaz şarkısı Ciguli’yi uzun süre popüler yapmaya yetmemişti. Ciguli’yi en son Güldür Güldür Show 36. Bölüm’de izlemiştik.

Güldür güldür show ciguli
Bizleri takip etmek ve haberlerimizi beğenip paylaşmak için aşağıda ki butonları kullanınız.  Haber hakkında yorum yapınız. Kimin yorumu doğru çıkar ve beğenirsek Hedef Magazin’de ücretli olarak site yazarlığı vereceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here