Atatürk’ün gençliğe hitabesi işaret dili

0
9138

29 Ekim, Atatürk, Mustafa Kemal Atatürk, 29 ekim anlamı, Gençliğe hitabe, Atatürk gençliğe hitabesi, Gençliğe hitabe işaret dili, işaret dili, Atatürk gençliğe hitabe işaret dili, işaret dili Atatürk, gençliğe hitabe işaret dili izle

29 Ekim için düzenlenen Cumhuriyetimizin 91. Yılın’da bir ilk gerçekleştirildi.
Türkiye‘de bir ilk olarak Hisar Leo kulübü ve İşaret Dili tiyatro grubunun ortaklaşa gerçekleştirdiği projeye 30 tanınmış isim destek verdi.

Atatürk’ün gençliğe hitabesi işaret dili kullanılarak videoya çekildi ve bütün sosyal medya hesaplarında çok büyük ilgi gösterilerek paylaşıldı.

Muhteşem bir proje olarak tanıtılan projenin sloganı “Atatürk’ün izinde ilerleyen Türk gençliği hiçbir engel tanımıyor” olarak kayıt edildi.

Gençliğe hitabe işaret dili projesi İstanbul ve Bursa‘da çekimlerini bitirdi. 30 Gönüllü ismin için de Hakan Yılmaz, Beren Saat, Kıraç, Aras Bulut İynemli gibi isimler vardır. 

Atatürk’ün gençliğe hitabesi işaret dili izle;

Bizleri takip etmek ve haberlerimizi beğenip paylaşmak için aşağıda ki butonları kullanınız.  Haber hakkında yorum yapınız. Kimin yorumu doğru çıkar ve beğenirsek Hedef Magazin’de ücretli olarak site yazarlığı vereceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here