Ata Demirer Özge Borak “neden” BOŞANIYOR?

2
11995

Ata demirer, Özge Borak, Ata demirer özge borak boşanıyor, Ata demirer özge borak neden boşanıyor


Herkesin ilgiyle takip ettiği çift Ata Demirer ile Özge Borak çifti ani bir karar ile boşanma kararı aldı.
Ata Demirer eşi Özge Borak’ı aldattı mı? İddiaları son zamanlar da çok sık duyulmaya başlandı. Ata Demirer ve Özge Borak‘ın hesaplarının hacklenmesi ve hesaplarından Ata Demirer ile Serra Yılmaz‘ın adının çıkması akılları karıştırmıştı. Ekranlara mutlu bir beraberlik ile poz veren çift Temmuz ayın da ayrılacaklarını duyurmuşlardı ama tekrar bir araya gelmişlerdi. Ata Demirer ile Özge Borak boşanma haberini yaptıkları yazılı açıklamada böyle duyurdu;
“3 yılı aşkın süredir devam eden ilişki ve evliliğimizi karşılıklı anlaşarak, arkadaşça ve dostane duygularla bitirme kararı almış bulunmaktayız. İnsani sevgisinden bir şey kaybetmemiş iki arkadaş olarak, geçireceğimiz bu zor süreçte sizlerin de yanımızda olarak gerekli hassasiyeti göstermenizi önemle rica ederiz”
Anlayışlı bir şekilde ayrılık kararı alan çiftin verdikleri kararlara uymama ilişkilerinde olan saygının azalması Ata Demirer ile Özge Borak çiftinin ayrılmasına sebep olduğu söyleniyor.


Ata Demirer ile Özge Borak çifti
11 Kasım 2011 tarihin’de nişanlandı.
22 Nisan 2012 tarihinde evlendi.
12 Kasım 2014 tarihinde boşanma kararı aldı.

Ata demirer Özge borak boşanıyor
Ata demirer Özge borak boşanıyor


Bizleri takip etmek ve haberlerimizi beğenip paylaşmak için aşağıda ki butonları kullanınız.  Haber hakkında yorum yapınız. Kimin yorumu doğru çıkar ve beğenirsek hedefmagazin.com ‘da ücretli olarak site yazarlığı vereceğiz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here