Arka Sıradakiler Gamze kim için Boşandı?

0
11528

Sinem öztürk, Sinem öztürk boşanma, Sinem öztürk son durum, Sinem öztürk ali sunal

Dedikodulara kulak asacak olursak Ali Sunal ile adı karışan Sinem Öztürk akıllara acaba Ali  Sunal için mi boşandı sorularını getiriyor.

Sinem Öztürk  Yapılan ilk açıklama Sinem Öztürk‘ten geldi ve Ali Sunal ile aralarında bir şey geçmediğini iddia etti. Ali Sunal ise merakla beklenen açıklamayı çok geç olarak Twitter hesabından yaptı.

Ali Sunal‘ın açıklama için bu kadar beklemesi akıllara soru işaretleri getirdi, acaba beklenen açıklama için daha önceden kararlaştırma sürecimiydi?

Sinem Öztürk boşanmadan dedikodular çıktı ve bugün boşandığını kendisi açıkladı.  Ali Sunal ile birlikteliği olsa bile çok uzun süre bunu saklayacaklardır. Yakında kim için boşandığı ortaya çıkacak olan Sinem Öztürk haberlerini ve diğer ünlülerin haberlerini Hedef Magazin olarak sizlere tüm hızıyla sunmaya devam ediyoruz.

Bizleri takip etmek ve haberlerimizi beğenip paylaşmak için aşağıda ki butonları kullanınız.  Haber hakkında yorum yapınız. Kimin yorumu doğru çıkar ve beğenirsek Hedef Magazin’de ücretli olarak site yazarlığı vereceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here