Arda Turan ile Aslıhan Doğan yakayı böyle ele verdi

0
46

Herkes, ünlü çiftin birlikte objektif karşısına ne zaman geçeceğini merak ederken Turan’ın gönlünü Yağmur Ünal’a kaptırdığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Çok geçmeden Cansel Çördük’le sosyal medyadaki yazışmaları basına sızan Turan’ın böylece Aslıhan Doğan’la aşkı ikinci kez sona erdi.

Art arda paylaşımlar

Arda Turan’ın da tanıdığı bir arkadaşının oğlunu seven Aslıhan Doğan, sevimli miniğin fotoğrafını “Geldi benimki” notuyla instagram’ın hikaye bölümünde paylaştı. Doğan’dan dakikalar sonra Arda Turan’ın aynı çocuğun babasıyla tavla oynarken çekilen karesini paylaşması dikkat çekti. 2 yıllık aşklarını geçtiğimiz yıl sonlandıran ikili, 6 aylık aranın ardından ilişkilerine bir şans daha vermişti. Barışma sonrası Doğan, basın mensuplarına “Bizi Arda’yla 1 ay sonra göreceksiniz” dedi.

İkilinin sevimli miniğin fotoğrafını paylaşarak verdikleri barışma mesajı takipçilerinin gözünden kaçmadı. Ünlü çiftin paylaşımlarına “Sizin ilişkiniz de ayrılıp barışmaktan artık çocuk oyununa döndü” yorumları yapıldı.

Geçtiğimiz günlerde ‘Kısmetse Olur’ yarışmacısı Cansel Çördük’le sosyal medya yazışmaları ortaya çıkan Arda Turan’ın Aslıhan Doğan’la ikinci kez barıştığını öğrenenler “Kısmetse ikilinin mürüvvetini görmek bu kez nasip olacak” diye espriler yaptı.

Kaynak:takvim.com.tr
Kaynak: Gecce

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here